KONST / Litografier / Färglitografi 12815291
nr 1281 5291
Karl Höglund
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Signerad. Motivet: 35x30 cm
Karl Höglund, född 1940 i Stockholm, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 18:25:04
100 kr
150 kr
200 kr
Karl Höglund
Läs mer om Karl Höglund